Stockholms Bowlingförbund

Utvecklat av     Meriq

3-manna DM 2019-2020

 

Inbjudan
Anmälnings instruktioner

 

Finalresultat Herrar

Totala finalresultat Herrar

Datum Tid Namn Resultat
2019-11-28 18:30 Final - Herrar omgång 1/7 Resultat
    Final - Herrar omgång 2/7 Resultat
    Final - Herrar omgång 3/7 Resultat
    Final - Herrar omgång 4/7 Resultat
    Final - Herrar omgång 5/7 Resultat
    Final - Herrar omgång 6/7 Resultat
    Final - Herrar omgång 7/7 Resultat

 

Finalresultat Damer

Totala finalresultat Damer

Datum Tid Namn Resultat
2019-11-27 18:30 Final - Damer omgång 1/5 Resultat
    Final - Damer omgång 2/5 Resultat
    Final - Damer omgång 3/5 Resultat
    Final - Damer omgång 4/5 Resultat
    Final - Damer omgång 5/5 Resultat

 

Finalresultat B-Klass

Totala finalresultat B-Klass

Datum Tid Namn Resultat
    Final - B-Klass Herr/Dam Resultat

 

Kvalresultat

Totala kvalresultat Herr:   A-klass   B-klass
Totala kvalresultat Dam:   A-klass   B-klass

Datum Tid Namn Resultat
2019-10-30 18:30 Onsdagen den 30 oktober 18:30 Dam/Herr Resultat
2019-11-02 11:00 Lördagen den 2 november 11:00 Dam/Herr  
2019-11-03 15:30 Söndagen den 3 november 15:30 Dam/Herr Resultat
2019-11-09 11:00 Lördagen den 9 november 11:00 Dam/Herr Resultat
2019-11-10 15:30 Söndagen den 10 november 15:30 Dam/Herr Resultat
2019-11-13 19:30 Onsdagen den 13 november 19:30 Dam/Herr Resultat
2019-11-16 13:00 Lördagen den 16 november 13:00 Dam/Herr Resultat
2019-11-17 12:30 Söndagen den 17 november 13:00 Dam/Herr Resultat
2019-11-17 15:30 Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr Resultat

 




Anmälda lag:     43
Anmälda spelare:     152

ALLA ANMÄLDA SPELARE
 
Herrar/Damer
Datum Tid Namn Anmälda lag
2019-10-30 18:30 Onsdagen den 30 oktober 18:30 Dam/Herr 6/7
2019-11-02 11:00 Lördagen den 2 november 11:00 Dam/Herr 0/6
2019-11-03 15:30 Söndagen den 3 november 15:30 Dam/Herr 3/6
2019-11-09 11:00 Lördagen den 9 november 11:00 Dam/Herr 5/10
2019-11-10 15:30 Söndagen den 10 november 15:30 Dam/Herr 5/10
2019-11-13 19:30 Onsdagen den 13 november 19:30 Dam/Herr 10/10
2019-11-16 13:00 Lördagen den 16 november 13:00 Dam/Herr 1/3
2019-11-17 12:30 Söndagen den 17 november 13:00 Dam/Herr 3/3
2019-11-17 15:30 Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr 10/10