Stockholms Bowlingförbund

Utvecklat av     Meriq

Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till denna start just nu:

 

Anmälda lag


 

Namn

Klubb

Klass
1. Cecilia Olofsson Täby BwK Dam
  Emma Franzen Täby BwK Dam
  Lillan K Nedermo Team Sollentuna Dam
2. Björn Mattsson Täby BwK Herr
  Carl Fröde Täby BwK Herr
  Daniel Jones Täby BwK Herr
  Mikael Isaksson Täby BwK Herr
3. Börje Salmén Aftonbladets IK Herr
  Kjell Andersson Aftonbladets IK Herr
  Tommy Johannesson Aftonbladets IK Herr
  Wolfgang Palm von Holt Aftonbladets IK Herr
4. Christer Rylander Varta BK Herr
  Jörgen Samuelsson Team Edsbacka BC Herr
  Per Fernberg BK Amiki Herr
5. Kristina Brandqvist NBC Gullmarsplan BC Dam
  Nathalie Agnekil NBC Gullmarsplan BC Dam
  Theresia Jatta Köhlin NBC Gullmarsplan BC Dam
6. Andreas Candelöf Eriksson Täby BwK Herr
  Joakim Plantin Täby BwK Herr
  Mattias Persson Täby BwK Herr
  Robin Öberg Täby BwK Herr
7. Anneli Blomqvist B-K Eva Dam
  Caroline Lagerlöf B-K Eva Dam
  Erika Svensson B-K Eva Dam
  Lena Sulkanen B-K Eva Dam
8. Christopher Eklund Stureby BK Herr
  Leo Ornered Stureby BK Herr
  Marcus Tidbeck Stureby BK Herr
  Mattias Kolerud Stureby BK Herr
9. Anton Gehlin AIK Herr
  Cristopher Nybom AIK Herr
  Jesper Ekstedt AIK Herr
  Oskar Almroth AIK Herr
10. Robert Andersson AIK Herr
  Sebastian Andersson Täby BwK Herr
  Stefan Persson AIK Herr
 

 

Anmälda spelare


 

Namn

Klubb

Klass
1. Andreas Candelöf Eriksson Täby BwK Herr
2. Anton Gehlin AIK Herr
3. Björn Mattsson Täby BwK Herr
4. Börje Salmén Aftonbladets IK Herr
5. Carl Fröde Täby BwK Herr
6. Christer Rylander Varta BK Herr
7. Christopher Eklund Stureby BK Herr
8. Cristopher Nybom AIK Herr
9. Daniel Jones Täby BwK Herr
10. Jesper Ekstedt AIK Herr
11. Joakim Plantin Täby BwK Herr
12. Jörgen Samuelsson Team Edsbacka BC Herr
13. Kjell Andersson Aftonbladets IK Herr
14. Leo Ornered Stureby BK Herr
15. Marcus Tidbeck Stureby BK Herr
16. Mattias Kolerud Stureby BK Herr
17. Mattias Persson Täby BwK Herr
18. Mikael Isaksson Täby BwK Herr
19. Niclas Nedermo Täby BwK Herr
20. Oskar Almroth AIK Herr
21. Per Fernberg BK Amiki Herr
22. Robert Andersson AIK Herr
23. Robin Öberg Täby BwK Herr
24. Sebastian Andersson Täby BwK Herr
25. Stefan Persson AIK Herr
26. Tommy Johannesson Aftonbladets IK Herr
27. Wolfgang Palm von Holt Aftonbladets IK Herr
28. Anneli Blomqvist B-K Eva Dam
29. Caroline Lagerlöf B-K Eva Dam
30. Cecilia Olofsson Täby BwK Dam
31. Emma Franzen Täby BwK Dam
32. Erika Svensson B-K Eva Dam
33. Kristina Brandqvist NBC Gullmarsplan BC Dam
34. Lena Sulkanen B-K Eva Dam
35. Lillan K Nedermo Team Sollentuna Dam
36. Nathalie Agnekil NBC Gullmarsplan BC Dam
37. Therese Ek NBC Gullmarsplan BC Dam
38. Theresia Jatta Köhlin NBC Gullmarsplan BC Dam
39.      
40.