Stockholms Bowlingförbund

Utvecklat av     Meriq

Anmälda spelare för 3-manna DM 2019-2020

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till 3-manna DM 2019-2020:


Namn

Klubb

Klass

Start
Amelie Holgersson Sundbybergs IK Dam Onsdagen den 13 november 19:30 Dam/Herr
Amelie Holgersson Sundbybergs IK Dam Final - Damer
Amelie Holgersson Sundbybergs IK Dam Final - Damer Spelschema
Anders Frisk NBC Gullmarsplan BC Herr Onsdagen den 30 oktober 18:30 Dam/Herr
Andreas Candelöf Eriksson Täby BwK Herr Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr
Andreas Holm BK Ax Herr Söndagen den 10 november 15:30 Dam/Herr
Ann-Ki Larsson Carlsson Hammarby IF BF Dam Final - Damer
Ann-Ki Larsson Carlsson Hammarby IF BF Dam Final - Damer Spelschema
Anneli Blomqvist B-K Eva Dam Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr
Anneli Blomqvist B-K Eva Dam Final - Damer
Anneli Blomqvist B-K Eva Dam Final - Damer Spelschema
Annette Hofvander Team Sollentuna Dam Lördagen den 9 november 11:00 Dam/Herr
Annette Hofvander Team Sollentuna Dam Final - B-Klass Herr/Dam
Annette Hofvander Team Sollentuna Dam Final - B-klass Spelschema
Annika Kilander BK Prime Sthlm Dam Söndagen den 10 november 15:30 Dam/Herr
Annika Kilander BK Prime Sthlm Dam Final - Damer
Annika Kilander BK Prime Sthlm Dam Final - Damer Spelschema
Anton Gehlin AIK Herr Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr
Benno Pedersen Pin Club Herr Lördagen den 9 november 11:00 Dam/Herr
Benny Ohlsson Kings Pin BK Herr Onsdagen den 13 november 19:30 Dam/Herr
Bernt Sund Pin Club Herr Lördagen den 9 november 11:00 Dam/Herr
Björn Mattsson Täby BwK Herr Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr
Bo Dahlström NBC Gullmarsplan BC Herr Onsdagen den 30 oktober 18:30 Dam/Herr
Bo Karlsson Bodin BK Runan Herr Onsdagen den 30 oktober 18:30 Dam/Herr
Brian Moreno BK Trol Herr Onsdagen den 13 november 19:30 Dam/Herr
Brian Moreno BK Trol Herr Final - Herrar
Brian Moreno BK Trol Herr Final - Herrar Spelschema
Börje Salmén Aftonbladets IK Herr Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr
Carl Fröde Täby BwK Herr Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr
Caroline Innergård Hammarby IF BF Dam Söndagen den 17 november 13:00 Dam/Herr
Caroline Innergård Hammarby IF BF Dam Final - Damer
Caroline Innergård Hammarby IF BF Dam Final - Damer Spelschema
Caroline Lagerlöf B-K Eva Dam Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr
Caroline Lagerlöf B-K Eva Dam Final - Damer
Caroline Lagerlöf B-K Eva Dam Final - Damer Spelschema
Cecilia Modh BK Raa Dam Söndagen den 10 november 15:30 Dam/Herr
Cecilia Modh BK Raa Dam Final - Damer
Cecilia Modh BK Raa Dam Final - Damer Spelschema
Cecilia Olofsson Täby BwK Dam Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr
Cecilia Olofsson Täby BwK Dam Final - B-Klass Herr/Dam
Cecilia Olofsson Täby BwK Dam Final - B-klass Spelschema
Christer Egeborg Kings Pin BK Herr Onsdagen den 13 november 19:30 Dam/Herr
Christer Rylander Varta BK Herr Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr
Christian Forsebrink Sigma BK Herr Lördagen den 16 november 13:00 Dam/Herr
Christian Ådefjäll Vendelsö BK Herr Onsdagen den 30 oktober 18:30 Dam/Herr
Christian Ådefjäll Vendelsö BK Herr Final - Herrar
Christian Ådefjäll Vendelsö BK Herr Final - Herrar Spelschema
Christoffer Cranser Sundbybergs IK Herr Söndagen den 3 november 15:30 Dam/Herr
Christoffer Eklund Sigma BK Herr Lördagen den 16 november 13:00 Dam/Herr
Christopher Eklund Stureby BK Herr Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr
Christopher Eklund Stureby BK Herr Final - Herrar
Christopher Eklund Stureby BK Herr Final - Herrar Spelschema
Cristopher Nybom AIK Herr Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr
Daniel Holmgren Pin Club Herr Lördagen den 9 november 11:00 Dam/Herr
Daniel Jones Täby BwK Herr Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr
Dennis Andersson Matteus-Pojkarna BK Herr Söndagen den 3 november 15:30 Dam/Herr
Dennis Andersson Matteus-Pojkarna BK Herr Final - Herrar
Dennis Andersson Matteus-Pojkarna BK Herr Final - Herrar Spelschema
Dennis Eklund Stureby BK Herr Lördagen den 9 november 11:00 Dam/Herr
Dennis Eklund Stureby BK Herr Final - Herrar
Dennis Eklund Stureby BK Herr Final - Herrar Spelschema
Dimitris Savvakis BK Raa Herr Söndagen den 10 november 15:30 Dam/Herr
Eddie Jensen BK Raa Herr Söndagen den 10 november 15:30 Dam/Herr
Elin Granström BK Prime Sthlm Dam Onsdagen den 30 oktober 18:30 Dam/Herr
Ellinor Heneskär BK Karma Dam Söndagen den 10 november 15:30 Dam/Herr
Ellinor Heneskär BK Karma Dam Final - Damer
Ellinor Heneskär BK Karma Dam Final - Damer Spelschema
Emil Fors Matteus-Pojkarna BK Herr Söndagen den 17 november 13:00 Dam/Herr
Emil Fors Matteus-Pojkarna BK Herr Final - B-Klass Herr/Dam
Emil Fors Matteus-Pojkarna BK Herr Final - B-klass Spelschema
Emma Forss B-K Eva Dam Söndagen den 3 november 15:30 Dam/Herr
Emma Forss B-K Eva Dam Final - Damer
Emma Forss B-K Eva Dam Final - Damer Spelschema
Emma Franzen Täby BwK Dam Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr
Emma Franzen Täby BwK Dam Final - B-Klass Herr/Dam
Emma Franzen Täby BwK Dam Final - B-klass Spelschema
Erika Svensson B-K Eva Dam Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr
Erika Svensson B-K Eva Dam Final - Damer
Erika Svensson B-K Eva Dam Final - Damer Spelschema
Evelina Andersin B-K Eva Dam Söndagen den 3 november 15:30 Dam/Herr
Evelina Andersin B-K Eva Dam Final - Damer
Evelina Andersin B-K Eva Dam Final - Damer Spelschema
Fredrik Andersson Hammarby IF BF Herr Söndagen den 3 november 15:30 Dam/Herr
Georgios Forsberg Matteus-Pojkarna BK Herr Söndagen den 17 november 13:00 Dam/Herr
Georgios Forsberg Matteus-Pojkarna BK Herr Final - B-Klass Herr/Dam
Georgios Forsberg Matteus-Pojkarna BK Herr Final - B-klass Spelschema
Gustavo Layrisse Montiel Sundbybergs IK Herr Söndagen den 3 november 15:30 Dam/Herr
Hans Florbrant Allmänna BK Herr Onsdagen den 30 oktober 18:30 Dam/Herr
Hans Modh BK Raa Herr Söndagen den 10 november 15:30 Dam/Herr
Helene Fischbach BK Prime Sthlm Dam Söndagen den 10 november 15:30 Dam/Herr
Helene Fischbach BK Prime Sthlm Dam Final - Damer
Helene Fischbach BK Prime Sthlm Dam Final - Damer Spelschema
Hélène Segolsson Team Sollentuna Dam Lördagen den 9 november 11:00 Dam/Herr
Hélène Segolsson Team Sollentuna Dam Final - B-Klass Herr/Dam
Hélène Segolsson Team Sollentuna Dam Final - B-klass Spelschema
Henning Lauritsen NBC Gullmarsplan BC Herr Onsdagen den 30 oktober 18:30 Dam/Herr
Håkan Dahlsten Sundbybergs IK Herr Onsdagen den 13 november 19:30 Dam/Herr
Håkan Dahlsten Sundbybergs IK Herr Final - Herrar
Håkan Dahlsten Sundbybergs IK Herr Final - Herrar Spelschema
Ingemar Högberg AIK Herr Onsdagen den 13 november 19:30 Dam/Herr
Jan-Ove Skoog Täby BwK Herr Lördagen den 9 november 11:00 Dam/Herr
Janitta Bredh BK Runan Dam Onsdagen den 13 november 19:30 Dam/Herr
Jenny Sundström SK Nova Dam Söndagen den 17 november 13:00 Dam/Herr
Jenny Sundström SK Nova Dam Final - B-Klass Herr/Dam
Jenny Sundström SK Nova Dam Final - B-klass Spelschema
Jesper Ekstedt AIK Herr Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr
Jimmy Svedlund BK Runan Herr Onsdagen den 30 oktober 18:30 Dam/Herr
Jimmy Svedlund BK Runan Herr Final - Herrar
Jimmy Svedlund BK Runan Herr Final - Herrar Spelschema
Jimmy Wogel Stureby BK Herr Lördagen den 9 november 11:00 Dam/Herr
Jimmy Wogel Stureby BK Herr Final - Herrar
Jimmy Wogel Stureby BK Herr Final - Herrar Spelschema
Joakim Plantin Täby BwK Herr Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr
Joanna Eng AIK Dam Onsdagen den 13 november 19:30 Dam/Herr
Jonas Emretzon BajenFans BF Herr Onsdagen den 13 november 19:30 Dam/Herr
Jonas Emretzon BajenFans BF Herr Final - Herrar
Jonas Emretzon BajenFans BF Herr Final - Herrar Spelschema
Jonas Karlsson Sigma BK Herr Onsdagen den 13 november 19:30 Dam/Herr
Jouko Engroos AIK Herr Onsdagen den 13 november 19:30 Dam/Herr
Julia Roslund BK Runan Dam Onsdagen den 13 november 19:30 Dam/Herr
Jörgen Eriksson Bokaj 76 Herr Söndagen den 10 november 15:30 Dam/Herr
Jörgen Samuelsson Team Edsbacka BC Herr Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr
Kaija-Leena Andersson Team Sollentuna Dam Lördagen den 9 november 11:00 Dam/Herr
Katrin Fahlström Hammarby IF BF Dam Söndagen den 17 november 13:00 Dam/Herr
Katrin Fahlström Hammarby IF BF Dam Final - Damer
Katrin Fahlström Hammarby IF BF Dam Final - Damer Spelschema
Kenneth Lindberg AIK Herr Onsdagen den 13 november 19:30 Dam/Herr
Kenneth Ovestad BK Runan Herr Onsdagen den 30 oktober 18:30 Dam/Herr
Kjell Andersson Aftonbladets IK Herr Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr
Klas Wase Åkeshovs BK Herr Söndagen den 10 november 15:30 Dam/Herr
Kristina Brandqvist NBC Gullmarsplan BC Dam Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr
Kristoffer Ruohtula Svensson IKW/Köping BK Herr Onsdagen den 13 november 19:30 Dam/Herr
Kristoffer Ruohtula Svensson IKW/Köping BK Herr Final - Herrar
Kristoffer Ruohtula Svensson IKW/Köping BK Herr Final - Herrar Spelschema
Lars Fredriksson BajenFans BF Herr Onsdagen den 13 november 19:30 Dam/Herr
Lars Fredriksson BajenFans BF Herr Final - Herrar
Lars Fredriksson BajenFans BF Herr Final - Herrar Spelschema
Leif Rejby BK Runan Herr Onsdagen den 13 november 19:30 Dam/Herr
Lena Asklund AIK Dam Onsdagen den 13 november 19:30 Dam/Herr
Lena Gref BK Raa Dam Söndagen den 10 november 15:30 Dam/Herr
Lena Gref BK Raa Dam Final - Damer
Lena Gref BK Raa Dam Final - Damer Spelschema
Lena Sulkanen B-K Eva Dam Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr
Lena Sulkanen B-K Eva Dam Final - Damer
Lena Sulkanen B-K Eva Dam Final - Damer Spelschema
Leo Ornered Stureby BK Herr Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr
Leo Ornered Stureby BK Herr Final - Herrar
Leo Ornered Stureby BK Herr Final - Herrar Spelschema
Lillan K Nedermo Team Sollentuna Dam Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr
Lillan K Nedermo Team Sollentuna Dam Final - B-Klass Herr/Dam
Lillan K Nedermo Team Sollentuna Dam Final - B-klass Spelschema
Lina Elfström Sundbybergs IK Dam Onsdagen den 13 november 19:30 Dam/Herr
Lina Elfström Sundbybergs IK Dam Final - Damer
Lina Elfström Sundbybergs IK Dam Final - Damer Spelschema
Linda Sundin Team Sollentuna Dam Lördagen den 9 november 11:00 Dam/Herr
Linda Sundin Team Sollentuna Dam Final - B-Klass Herr/Dam
Linda Sundin Team Sollentuna Dam Final - B-klass Spelschema
Linnea Rundgren Västerås SK BK Dam Söndagen den 3 november 15:30 Dam/Herr
Linnea Rundgren Västerås SK BK Dam Final - Damer
Linnea Rundgren Västerås SK BK Dam Final - Damer Spelschema
Madelene Blom BK Runan Dam Onsdagen den 13 november 19:30 Dam/Herr
Magnus Lütz BK Runan Herr Onsdagen den 13 november 19:30 Dam/Herr
Malin Brodin Sundbybergs IK Dam Onsdagen den 13 november 19:30 Dam/Herr
Malin Brodin Sundbybergs IK Dam Final - Damer
Malin Brodin Sundbybergs IK Dam Final - Damer Spelschema
Malin Gref Sundbybergs IK Dam Söndagen den 10 november 15:30 Dam/Herr
Malin Gref Sundbybergs IK Dam Final - Damer
Malin Gref Sundbybergs IK Dam Final - Damer Spelschema
Marcus Tidbeck Stureby BK Herr Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr
Marcus Tidbeck Stureby BK Herr Final - Herrar
Marcus Tidbeck Stureby BK Herr Final - Herrar Spelschema
Margita Andersson Team Sollentuna Dam Lördagen den 9 november 11:00 Dam/Herr
Maria Lindius AIK Dam Onsdagen den 13 november 19:30 Dam/Herr
Marit Aasen Team Sollentuna Dam Lördagen den 9 november 11:00 Dam/Herr
Mark Westphal BajenFans BF Herr Onsdagen den 13 november 19:30 Dam/Herr
Mark Westphal BajenFans BF Herr Final - Herrar
Mark Westphal BajenFans BF Herr Final - Herrar Spelschema
Martin Wallin BK Ax Herr Onsdagen den 30 oktober 18:30 Dam/Herr
Martin Wallin BK Ax Herr Final - Herrar
Martin Wallin BK Ax Herr Final - Herrar Spelschema
Mattias Kolerud Stureby BK Herr Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr
Mattias Kolerud Stureby BK Herr Final - Herrar
Mattias Kolerud Stureby BK Herr Final - Herrar Spelschema
Mattias Persson Täby BwK Herr Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr
Matz Lindell Sundbybergs IK Herr Onsdagen den 13 november 19:30 Dam/Herr
Matz Lindell Sundbybergs IK Herr Final - Herrar
Matz Lindell Sundbybergs IK Herr Final - Herrar Spelschema
Max Ornered Stureby BK Herr Lördagen den 9 november 11:00 Dam/Herr
Max Ornered Stureby BK Herr Final - Herrar
Max Ornered Stureby BK Herr Final - Herrar Spelschema
Mia Collin BK Prime Sthlm Dam Söndagen den 10 november 15:30 Dam/Herr
Mia Collin BK Prime Sthlm Dam Final - Damer
Mia Collin BK Prime Sthlm Dam Final - Damer Spelschema
Mia Johansson Hammarby IF BF Dam Söndagen den 17 november 13:00 Dam/Herr
Mia Johansson Hammarby IF BF Dam Final - B-Klass Herr/Dam
Mia Johansson Hammarby IF BF Dam Final - B-klass Spelschema
Michael Birgersson BK Raa Herr Söndagen den 10 november 15:30 Dam/Herr
Michael Lindquist Sigma BK Herr Lördagen den 16 november 13:00 Dam/Herr
Mikael Boström Sigma BK Herr Lördagen den 16 november 13:00 Dam/Herr
Mikael Collinge Vendelsö BK Herr Onsdagen den 30 oktober 18:30 Dam/Herr
Mikael Collinge Vendelsö BK Herr Final - Herrar
Mikael Collinge Vendelsö BK Herr Final - Herrar Spelschema
Mikael Florbrant Allmänna BK Herr Onsdagen den 30 oktober 18:30 Dam/Herr
Mikael Isaksson Täby BwK Herr Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr
Mikael Olsson BK Runan Herr Onsdagen den 30 oktober 18:30 Dam/Herr
Mikail Andersson Sundbybergs IK Herr Söndagen den 3 november 15:30 Dam/Herr
Mikail Andersson Sundbybergs IK Herr Final - Herrar
Mikail Andersson Sundbybergs IK Herr Final - Herrar Spelschema
Nathalie Agnekil NBC Gullmarsplan BC Dam Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr
Niclas Nedermo Täby BwK Herr Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr
Niklas Gustafsson Matteus-Pojkarna BK Herr Söndagen den 17 november 13:00 Dam/Herr
Niklas Gustafsson Matteus-Pojkarna BK Herr Final - B-Klass Herr/Dam
Niklas Gustafsson Matteus-Pojkarna BK Herr Final - B-klass Spelschema
Niklas Löfström Vendelsö BK Herr Onsdagen den 30 oktober 18:30 Dam/Herr
Niklas Löfström Vendelsö BK Herr Final - Herrar
Niklas Löfström Vendelsö BK Herr Final - Herrar Spelschema
Olivia Ilstedt AIK Dam Onsdagen den 13 november 19:30 Dam/Herr
Oskar Almroth AIK Herr Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr
Patrik Hillborg Matteus-Pojkarna BK Herr Söndagen den 3 november 15:30 Dam/Herr
Patrik Hillborg Matteus-Pojkarna BK Herr Final - Herrar
Patrik Hillborg Matteus-Pojkarna BK Herr Final - Herrar Spelschema
Per Fernberg BK Amiki Herr Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr
Per Nyholm Jönsson Kings Pin BK Herr Onsdagen den 13 november 19:30 Dam/Herr
Peter Axelsson Pin Club Herr Lördagen den 9 november 11:00 Dam/Herr
Peter Åhlén Sundbybergs IK Herr Onsdagen den 13 november 19:30 Dam/Herr
Peter Åhlén Sundbybergs IK Herr Final - Herrar
Peter Åhlén Sundbybergs IK Herr Final - Herrar Spelschema
Pontus Karlsson Sigma BK Herr Onsdagen den 13 november 19:30 Dam/Herr
Regina Siverling AIK Dam Söndagen den 17 november 13:00 Dam/Herr
Regina Siverling AIK Dam Final - B-Klass Herr/Dam
Regina Siverling AIK Dam Final - B-klass Spelschema
Robert Andersson AIK Herr Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr
Robert Myrén BK Ax Herr Söndagen den 10 november 15:30 Dam/Herr
Robin Öberg Täby BwK Herr Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr
Roger Lindström Allmänna BK Herr Onsdagen den 30 oktober 18:30 Dam/Herr
Ronny Lindell Sigma BK Herr Onsdagen den 13 november 19:30 Dam/Herr
Sebastian Andersson Täby BwK Herr Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr
Stefan Löfström Vendelsö BK Herr Onsdagen den 30 oktober 18:30 Dam/Herr
Stefan Löfström Vendelsö BK Herr Final - Herrar
Stefan Löfström Vendelsö BK Herr Final - Herrar Spelschema
Stefan Persson AIK Herr Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr
Susanne Olsson Hammarby IF BF Dam Söndagen den 17 november 13:00 Dam/Herr
Susanne Olsson Hammarby IF BF Dam Final - Damer
Susanne Olsson Hammarby IF BF Dam Final - Damer Spelschema
Tanja Sundström SK Nova Dam Söndagen den 17 november 13:00 Dam/Herr
Tanja Sundström SK Nova Dam Final - B-Klass Herr/Dam
Tanja Sundström SK Nova Dam Final - B-klass Spelschema
Tarja Karlsson BK Kasi Dam Lördagen den 9 november 11:00 Dam/Herr
Tarja Karlsson Team Sollentuna Dam Lördagen den 9 november 11:00 Dam/Herr
Thérese Ahlquist BK Prime Sthlm Dam Onsdagen den 30 oktober 18:30 Dam/Herr
Therese Ek NBC Gullmarsplan BC Dam Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr
Theresia Jatta Köhlin NBC Gullmarsplan BC Dam Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr
Thomas Behring BK Trol Herr Onsdagen den 13 november 19:30 Dam/Herr
Thomas Behring BK Trol Herr Final - Herrar
Thomas Behring BK Trol Herr Final - Herrar Spelschema
Thomas Dahlman BajenFans BF Herr Onsdagen den 13 november 19:30 Dam/Herr
Thomas Dahlman BajenFans BF Herr Final - Herrar
Thomas Dahlman BajenFans BF Herr Final - Herrar Spelschema
Thomas Johansson Pin Club Herr Lördagen den 9 november 11:00 Dam/Herr
Thomas Åhlén Sundbybergs IK Herr Onsdagen den 13 november 19:30 Dam/Herr
Thomas Åhlén Sundbybergs IK Herr Final - Herrar
Thomas Åhlén Sundbybergs IK Herr Final - Herrar Spelschema
Thommy Bergström Kings Pin BK Herr Onsdagen den 13 november 19:30 Dam/Herr
Tobias Karlsson BK Ax Herr Söndagen den 10 november 15:30 Dam/Herr
Tomas Lind BK Ax Herr Onsdagen den 30 oktober 18:30 Dam/Herr
Tomas Lind BK Ax Herr Final - Herrar
Tomas Lind BK Ax Herr Final - Herrar Spelschema
Tommy Johannesson Aftonbladets IK Herr Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr
Tony Bodin BK Runan Herr Onsdagen den 13 november 19:30 Dam/Herr
Tony Lindqvist Bokaj 76 Herr Söndagen den 10 november 15:30 Dam/Herr
Torbjörn Jeppsson NBC Gullmarsplan BC Herr Onsdagen den 30 oktober 18:30 Dam/Herr
Ulf Olsson Allmänna BK Herr Onsdagen den 30 oktober 18:30 Dam/Herr
Veronica Karlsson BK Runan Dam Onsdagen den 13 november 19:30 Dam/Herr
Victor Forss Matteus-Pojkarna BK Herr Söndagen den 3 november 15:30 Dam/Herr
Victor Forss Matteus-Pojkarna BK Herr Final - Herrar
Victor Forss Matteus-Pojkarna BK Herr Final - Herrar Spelschema
Wolfgang Palm von Holt Aftonbladets IK Herr Söndagen den 17 november 15:30 Dam/Herr
Åsa Myrén BK Prime Sthlm Dam Onsdagen den 30 oktober 18:30 Dam/Herr